O nás

Vše jsme pro Vás zařizovali a vybyvovali s láskou a chutí, a tak jsme přesvědčeni, že se u nás budete cítit jako doma. Velká zahrada se švestkovým sadem láká ke klidnému posezení při kávě či sklence vína. Nebo zde můžete nechat dosytosti vyběhat Vaše děti s naším milým jezevčíkem Elzou, která je lidem vždy nablízku.

a proč U Mišpule...

...no protože nám roste před domem :-) a navíc do Čížova patří (laicky řečeno). Více o mišpuli, s laskavým svolením Davida Grossmanna z Národního parku Podyjí, se dozvíte v tomto článku. (zdroj https://www.nppodyji.cz/do-podyji-se-vraci-tradicni-mispule-a-dalsi-ovocne-stromy)

Do Podyjí se vrací tradiční mišpule a další ovocné stromy

Návrat domů. I tak by se ve zkratce dala popsat výsadba zhruba desítky sazenic mišpulí německých. Tyto stromy, které nabízejí nezvyklé plody podzimního Podyjí, na Hradišťské terasy nad Dyjí v minulých dnech vysázeli správci národního parku. Právě odsud putovaly před několika lety řízky odebrané ze starých stromů do ovocné školky v Bojkovicích nedaleko Uherského Hradiště. Specializuje se totiž na staré odrůdy ovocných stromů. Nyní se z Bílých Karpat vrátily v podobě mladých stromků zpátky. (čtěte více)

Kontakt

Ubytování Národní park Podyjí, Čížov
Čížov 180
Horní Břečkov
67102

+420 604 257 957

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode